Galerie výrobních realizací
 
Venkovní reklama, kromě označení budovy sídla firmy je také dlouhodobou reklamo a zviditelněním se v daném místě. Vhodné estetické řešení a kvalitní provedení výrazně přispívá k prestiži dané značky, firmy.
Základním požadavkem reklamy je bezvadný vzhled, starší reklamu včas inovujeme, popřípadě nahradíme novou. Obměna reklamy upoutá a často přispívá k oživení obchodu, zvýšuje návštěvnost. Nikdy neprovozujte poškozenou světelnou reklamu.


A / Firemní štíty a výlohy prodejen - polepy samolepicí folií

Jedná se o krátkodobou reklamu na období 3.-5. let.
Reklamní nápisy a označení prodejen realizujeme pomocí řezané samolepicí grafiky .
Velkoplošné polepy s rastrovým tiskem /možnost použití v návrhu fotografie/ .

B/ Plastické nápisy

Označení provozoven plastickým nápisem je prestižnější, vhodným barevným a materiálovým řešením nápis může tvořit trvalé spojení s budovou. U historicky chráněných budov je vyžadován ryzí materiál - dřevo, kov. Životnost takových reklam se zpravidla předpokládá až 10 let.
Zpracování na CNC fréze umožňuje vytvářet tvarově působivé nápisy a loga bez výrazného růstu ceny. Cena je závislá od použitého materiálu a technologie finálního zpracování.


C/ Světelné reklamy

Světelné reklamy volíme pro více frekventovaná místa, ve městech, s provozem ve večerních hodinách. Vhodné pro prodejny potravin, lékárny, označení penzionů, hotelů a restaurací, bank, čerpacích stanic, autosalonů . Často je logem označovaná budova - sídlo firmy.


Výrobu reklam provádíme dle individuálních cenových kalkulací provedených na základě dodaných nebo námi zpracovaných grafických návrhů. Doporučujeme zhotovit vizualizaci návrhů do fotografií. Tímto získává zákazník přesnou představu o vzhledu budoucí realizace v daném prostředí.


////////////////////////////
Služby síťového lokálního partnera pro nadnárodní klienty - mezinárodní tendry -

AUTOSALONY :
kromě vlastní výroby reklam, pracujeme jako lokální partner pro zaměření a technické zjištění před instalací (SURVEY) a montáž světelných reklam pro AUTOSALONY a BENZINOVÉ ČERPACÍ STANICE.

Autosalony ŠKODA,TOYOTA, NISSAN, Mazda, Lexus provádíme pro Prolicht - závod v Polsku.
Signalizaci pro FORD instalujeme pro výrobce - firmu Arlux/Visotec z Francie
RENAULT a DACIA pro 3 P / Alfia Europe a Rousseau (FR).
KIA pro Westiform (DE)